محل تبلیغات شما

خرید لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 


قیمت : 11100 تومان


برند : MY


خرید پستی لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 


قیمت لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811


   


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید. 


لاک ناخن مای مدل «Luxury» در سری لاک‌های براق قرار دارد که از ماندگاری و پوشش‌دهی بسیار مناسبی برخوردار است که جلوه‌ی خاصی به دستانتان خواهد داد.

این لاک با نام «High Gloss» شناخته شده و همان‌طور که از نام انتخاب شده برای این محصول پیداست از درخشانندگی بسیار زیادی برخوردار است و جلوه‌ی دستانتان را دو چندان خواهد کرد. برند مای برسی را که برای این محصول در نظر گرفته است کمی پهن است و همین ویژگی باعث می‌شود که با یک‌بار زدن لاک تمام سطح ناخنتان را پوشش می‌دهد.

نکته‌ی دیگری که در رابطه با این سری از محصولات مای می‌توان مطرح کرد غلظت بسیار زیاد آن است و این موضوع نشانگر این است که دقیقا همان رنگی را روی ناخنتان نشان خواهد داد که به عینه می‌بیند. مای در تولیدات خود از رنگدانه‌های طبیعی استفاده کرده که باعث طبیعی جلوه‌دادن ناخن خواهد شد. در انتخاب لاک علاوه بر رنگ، سازگاری آن با رنگ پوست را نیز باید ملاک انتخاب قرار داد، همچنین می‌توان لاک را با آرایش و نوع پوشممان ست کرد. 

لاک مای سری «High Gloss» مدل «Luxury» به شماره‌ی 811 و پایه رنگ صورتی قهوه‌ای از ماندگاری طولانی‌مدتی برخوردار است که بعد از استفاده طولانی رنگ لاک مات نخواهد شد. خرید این لاک با توجه به قیمت خرید ایده‌آلی است.


 تصاویر بیشتر


 لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811
 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.


 


 


خرید لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 ارزان , لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 با قیمت ارزان , خرید MY ارزان , MY با قیمت ارزان , خرید پستی لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 ,خرید اینترنتی لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811, خرید لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 با قیمت 11100 ,خرید لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 فقط 11100 ,خرید MY لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811 ,خرید MY با قیمت 11100,kharid لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811, gheymat لاک ناخن مای مدل Luxury شماره 811  


قناری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود کده nadigarden « مؤسسه قرآنی محدثة النبی » [جزیره‌ی سرگردانی] smartlife دخترانه های من هر چی بخوای هست Live in the moment ヅ کتابخانه عمومی شهید حداد عادل املاک منطقه 22